سرور جدید DirectAdmin ایران

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم با توجه به استقبال شما عزیزان از سرویسهای میزبانی وب و نمایندگی آبنوس انفورماتیک و همچنین وجود تنوع در کنترل پنل , سرور DirectAdmin در لوکیشن ایران ... بیشتر »

1st Oct 2020
20% تخفیف ویژه سرور مجازی

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم تخفیف ویژه 20٪ به مناسبت عید غدیر جهت خرید سرور مجازی در تمامی لوکیشن ها لحاظ گردیده که شما عزیزان در این بازه زمانی با استفاده از کد تخفیف زیر در ... بیشتر »

7th Aug 2020
30% تخفیف ویژه سرور مجازی فنلاند

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم به مدت 5 روز تخفیف ویژه 30٪ جهت خرید سرور مجازی فنلاند لحاظ گردیده که شما عزیزان در این بازه زمانی با استفاده از کد .تخفیف زیر در هنگام سفارش ... بیشتر »

6th Jul 2020
فعالسازی گواهینامه امنیتی رایگان

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران و نمایندگان گرامی میرساندامکان فعالسازی گواهینامه امنیتی SSL رایگان با چند کلیک در تمامی سرویس های میزبانی وب فعال گردید.به منظور فعالسازی گواهینامه امنیتی در ... بیشتر »

29th May 2020
افزودن سیستم عامل اوبونتو 20.04

با سلام و احترام
به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم امکان نصب سیستم عامل اوبونتو 20.04 در پنل مجازی ساز تمامی سرورها فراهم گردیده است.

روابط عمومی آبنوس انفورماتیک

17th May 2020
عدم سازگاری Mariadb 10.3.23 در cPanel

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیزم میرسانیمبا توجه به عدم سازگاری نسخه Mariadb 10.3.23 با سیپنل در صورتی که در مدیریت دیتابیس در سرور اختصاصی و یا مجازی خود با ارور دسترسی مواجه هستید جهت ... بیشتر »

13th May 2020
ارائه سرویس در دیتاسنتر OVH

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم با توجه به درخواستهای مکرر شما عزیزان جهت خرید سرورهای اختصاصی دیتاسنتر OVH این امکان در مجموعه آبنوس انفورماتیک و در تمامی لوکیشن های این ... بیشتر »

9th May 2020
بروزرسانی اسکریپت وردپرس

با سلام و احترام به اطلاع کاربر عزیز میرسانیم با توجه به پیداش باگ در ورژن های قبل از 5.4.1 وردپرس (WordPress) سریعا نسبت به آپدیت اسکریپت به ورژن اعلام شده اقدام نمایید . https://wpvulndb.com رابط عمومی آبنوس ... بیشتر »

9th May 2020
تبریک نوروز 1399

ضمن عرض تبریک و شادباش پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی و آرزوی توفیق روز افزون، به اطلاع می رساند؛ پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین در ایام نوروز همانند قبل بصورت شبانه روزی انجام ... بیشتر »

19th Mar 2020
20% تخفیف ویژه سرور مجازی ایران

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم به مدت 1 هفته تخفیف ویژه 20٪ جهت خرید سرور مجازی ایران لحاظ گردیده که شما عزیزان در این بازه زمانی با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش ... بیشتر »

23rd Feb 2020