تخفیف ویژه به مناسب کریسمس

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرساند تخفیف ویژه 10٪ به مناسبت کریسمس جهت خرید کلیه سرویس ها لحاظ گردیده. شما عزیزان در  بازه زمانی 4 روز با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش ... بیشتر »

28th Dec 2020
تخفیف ویژه به مناسب یلدا

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرساند تخفیف ویژه 15٪ به مناسبت یلدا جهت خرید کلیه سرویس ها لحاظ گردیده. شما عزیزان در  بازه زمانی 3 روز با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش میتوانید ... بیشتر »

17th Dec 2020
آغاز فروش سرور مجازی با امکان انتخاب لوکیشن

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران گرامی میرساند امکان ارائه سرور مجازی از لوکیشن های (فرانسه - انگلستان - هلند - کانادا - استرالیا - سنگاپور) فراهم گردیده است.شما عزیزان میتوانید جهت بررسی پلانهای ... بیشتر »

7th Dec 2020
انتقال سرور cPanel آلمان

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران و نمایندگان عزیز میرساند به دلیل ارتقا سطح کیفی , سرویس cPanel در لوکیشن آلمان به سرور جدید منتقل گردیده است. در همین راستا از کاربران و نمایندگان عزیز که از Dns ... بیشتر »

24th Nov 2020
سرور جدید DirectAdmin ایران

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم با توجه به استقبال شما عزیزان از سرویسهای میزبانی وب و نمایندگی آبنوس انفورماتیک و همچنین وجود تنوع در کنترل پنل , سرور DirectAdmin در لوکیشن ایران ... بیشتر »

1st Oct 2020
20% تخفیف ویژه سرور مجازی

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم تخفیف ویژه 20٪ به مناسبت عید غدیر جهت خرید سرور مجازی در تمامی لوکیشن ها لحاظ گردیده که شما عزیزان در این بازه زمانی با استفاده از کد تخفیف زیر در ... بیشتر »

7th Aug 2020
30% تخفیف ویژه سرور مجازی فنلاند

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم به مدت 5 روز تخفیف ویژه 30٪ جهت خرید سرور مجازی فنلاند لحاظ گردیده که شما عزیزان در این بازه زمانی با استفاده از کد .تخفیف زیر در هنگام سفارش ... بیشتر »

6th Jul 2020
فعالسازی گواهینامه امنیتی رایگان

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران و نمایندگان گرامی میرساندامکان فعالسازی گواهینامه امنیتی SSL رایگان با چند کلیک در تمامی سرویس های میزبانی وب فعال گردید.به منظور فعالسازی گواهینامه امنیتی در ... بیشتر »

29th May 2020
افزودن سیستم عامل اوبونتو 20.04

با سلام و احترام
به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم امکان نصب سیستم عامل اوبونتو 20.04 در پنل مجازی ساز تمامی سرورها فراهم گردیده است.

روابط عمومی آبنوس انفورماتیک

17th May 2020
عدم سازگاری Mariadb 10.3.23 در cPanel

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیزم میرسانیمبا توجه به عدم سازگاری نسخه Mariadb 10.3.23 با سیپنل در صورتی که در مدیریت دیتابیس در سرور اختصاصی و یا مجازی خود با ارور دسترسی مواجه هستید جهت ... بیشتر »

13th May 2020