تبریک نوروز 1401

ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی و آرزوی توفیق روز افزون، به اطلاع می رساند؛ پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین در ایام نوروز همانند قبل بصورت شبانه روزی انجام خواهد ... بیشتر »

20th Mar 2022
تخفیف ویژه به مناسب یلدا

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران عزیز میرساند تخفیف ویژه 10٪ به مناسبت یلدا جهت خرید کلیه سرویس ها لحاظ گردیده. شما عزیزان در  بازه زمانی 4 روز با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش میتوانید ... بیشتر »

17th Dec 2021
AlmaLinux

با سلام و احترام
به اطلاع کاربران عزیز میرسانیم امکان نصب سیستم عامل AlmaLinux در پنل مجازی ساز تمامی سرورها فراهم گردیده است..

روابط عمومی آبنوس انفورماتیک

5th Aug 2021
اعلام قیمت جدید Ip در دیتاسنتر هتزنر

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرساند بنا به اعلام دیتاسنتر هتزنر مبنی بر افزایش قیمت آی پی , این افزایش قیمت از ابتدای سال 2022 در تمامی سرویس های این دیتاسنتر لحاظ خواهد شد همچنین خاطر ... بیشتر »

28th Jul 2021
تبریک نوروز 1400

ضمن عرض تبریک و شادباش پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی و آرزوی توفیق روز افزون، به اطلاع می رساند؛ پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین در ایام نوروز همانند قبل بصورت شبانه روزی انجام ... بیشتر »

19th Mar 2021
تخفیف ویژه به مناسب روز مهندس

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران عزیز میرساند تخفیف ویژه 15٪ به مناسبت روز مهندس جهت خرید کلیه سرویس ها لحاظ گردیده. شما عزیزان در بازه زمانی 2 روز با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش ... بیشتر »

23rd Feb 2021
تخفیف ویژه به مناسب کریسمس

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرساند تخفیف ویژه 10٪ به مناسبت کریسمس جهت خرید کلیه سرویس ها لحاظ گردیده. شما عزیزان در  بازه زمانی 4 روز با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش ... بیشتر »

28th Dec 2020
تخفیف ویژه به مناسب یلدا

با سلام و احترام به اطلاع کاربران عزیز میرساند تخفیف ویژه 15٪ به مناسبت یلدا جهت خرید کلیه سرویس ها لحاظ گردیده. شما عزیزان در  بازه زمانی 3 روز با استفاده از کد تخفیف زیر در هنگام سفارش میتوانید ... بیشتر »

17th Dec 2020
آغاز فروش سرور مجازی با امکان انتخاب لوکیشن

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران گرامی میرساند امکان ارائه سرور مجازی از لوکیشن های (فرانسه - انگلستان - هلند - کانادا - استرالیا - سنگاپور) فراهم گردیده است.شما عزیزان میتوانید جهت بررسی پلانهای ... بیشتر »

7th Dec 2020
انتقال سرور cPanel آلمان

با سلام و احترامبه اطلاع کاربران و نمایندگان عزیز میرساند به دلیل ارتقا سطح کیفی , سرویس cPanel در لوکیشن آلمان به سرور جدید منتقل گردیده است. در همین راستا از کاربران و نمایندگان عزیز که از Dns ... بیشتر »

24th Nov 2020