تعهدات متقاضي :

۱ – آزار رساندن به ديگران، تهديد، فعاليت هاي کلاه برداري، جعل سند، جعل هويت ، فرستادن اسپم، بمب هاي ايميلي، بمب هاي اخبار و چيزهايي از اين قبيل همگي غير قانوني , شامل جریمه و یا منجر به حذف سرویس میشود .

۲ – استفاده از سرويس ما براي دست يافتن غيرقانوني به اکانت کاربران ديگر، نصب برنامه براي دست يافتن به کامپيوتر ديگران، نسب برنامه براي آسيب رساندن به کامپيوتر هاي ديگران و مواردی از اين قبيل منجر به حذف اکانت کاربر خاطي از سرور ما خواهد شد.

۳ – استفاده از کپي رايت يا علامت تجاري ديگران غير قانوني مي باشد.

۴ – خواهشمند است نام دامنه را عاري از هرگونه اشتباه درج فرماييد ، زيرا نام دامنه ها پس از ثبت غيرقابل تغيير می باشند.

۵ – شرکت آبنوس متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده ، دامنه معرفي شده رابه سفارش متقاضي به ثبت برساند.

۶ – عودت مبالغ پرداختي از جانب شما ، پس از اقدام شرکت آبنوس به ثبت سفارش شما ،به هيچ وجه امکان پذير نمي باشد.

۷ – مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي ازانتخاب نامهاي نامناسب ، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است.شرکت آبنوس همچنين پس از ثبت دامنه براي متقاضي ، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه را نخواهد داشت.

۸ – نصب هرگونه برنامه فیلتر شکن در سرویسها کاملا ممنوع میباشد , در صورت مشاهده , سرویس مذکور بدون اطلاع قبلی حذف میگردد.

۹ – شركت آبنوس جهت تماس با شما ، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج درفرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل شما را در اختيار داشته باشد. لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را هرچه سريعتر به شركت آبنوس اطلاع دهد.

۱۰ – در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاري توسط شركت آبنوس به هر علتي چه بين المللي وچه داخلي،در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه شركت آبنوس نخواهد بود. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و …، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به ميزباني وب، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اراده شرکت آبنوس) اشاره نمود.

۱۱ – اسناد و دفاتر و گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده درسيستم كامپيوتري شركت آبنوس در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبر خواهند بود.

۱۲ – انجام عملیات بک آپ گیری به صورت خودکار و توسط سیستم صورت می گیرد به همین جهت امکان خرابی و ناقص بودن فایل بک آپ شما به احتمال ۱% وجود دارد لذا تمام مسئولیت فایل ها و اطلاعات به عهده شما میباشد و میبایست از اطلاعات خود بک آپ تهیه و به خوبی از آن نگهداری نمایید.

۱۳- لایسنس های ارائه شده در وب سایت شامل هزینه خرید میباشند و هیچگونه مواردی از قبیل نصب و کانفیگ به عهده این شرکت نمیباشد (غیر از مواردی که با هماهنگی انجام شود). لایسنسهای دایرکت ادمین لایف تایم به صورت اینترنال بوده و فقط در سرویسهای شرکت آبنوس انفورماتیک قابل استفاده است.توجه داشته باشید هیچ یک از لایسنس های ارائه شده توسط این شرکت قابلیت واگذاری و انتقال را ندارند.

۱۴ – از ثبت نام با مشخصات اشتباه – جعلی و فیک جدا خودداری فرمایید در صورت مشاهده و عدم تاییدیه حساب کاربری هیچگونه ترتیب اثری به درخواستها داده نخواهد شد.

۱۵ – شركت آبنوس مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند. اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين متن، از آخرين تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن مي توانيد درخواست قطع سرويس خود را نماييد، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.

۱۶ – ارسال فرم سفارش به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود.